Potkala jsem Elffiho

Březen 2010

Vtip 0.5

23. března 2010 v 13:18 | Rex ツ |  Adminovy keci

Paní učitelka na základní škole probírá s žáky občanskou výchovu a vysvětluje, co to jsou národnosti a co to znamená být Čechem. Poté žáky vyzve, ať zvednou ruce, jestli jsou také Češi. Děti, i když tomu příliš nerozumějí, všechny zvednou poslušně ruce. Jen holčička v poslední řadě neudělá nic.
"Copak je, Alenko, proč j...si nezvedla ruku?" ptá se učitelka.
"Protože nejsu Češka," odpoví samozřejmě holčička.
"A co tedy jsi?"
"Su hrdá Moravanka."
Učitelka se zatváří nazlobeně, že jí někdo odporuje, a zeptá se: "Proč si osobě myslíš, že jsi Moravanka a ne Češka."
"No moje maminka je Moravanka i můj tatínek je Moravan. Tak su i já Moravanka."
To učitelku dopálí.
"To přece není důvod! Co kdyby tvůj tatínek byl vůl a tvá maminka byla kráva, pak bys byla co?"
Holčička se zamyslí a usměje se.
"Pak bych byla Češka."


"Happy birthday"!!

16. března 2010 v 23:55 | Rex ツ |  Adminovy keci
Zdravím.,Musela jsem se sem přihlásit tajně...neměla jsem to dovolené.No,zpět k věci.Dnes slaví Kevin nedožité 47 narozeniny.Příjde mi to sice nějaký divný ale

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Tolik jsem se na tuto událost těšila a málem jsem ji promeškala....uf,zbývá mi už jen 6 minut do zítřka....
fdgdfgdf

3.série.......

15. března 2010 v 17:11 | Rex ツ |  Adminovy keci
Se těším!!

Vzpoměla jsem si,že už příští měsíc vychází v češtině 3.séčie Primevalu!!

Nemůžu se dočkat.

Zajímalo by mě,jestli tam všem nechaj stejný hlas a jaký hlas budou mít nové postavy....

Jen mi tam bude chybět Stephen.K týmu mi přirostl....Škoda,že neplánují oživit ve 4.sérii i jeho....

Foto LVK 2010

15. března 2010 v 16:35 | Rex ツ |  Adminovy keci
Tak jsou tadfy slibovaný fotky...kbyby někdo nepochopil,co je na nějaký fotce,napište....Jsem zpět!!

15. března 2010 v 11:31 | Rex ツ |  Adminovy keci
Ahojda!!

Jsem zpět z lyžařského výcviku a ruším pozastavení.

Přijela jsem už v sobotu okolo oběda,ale to mi bylo strašně špatně (nerada jezdím daleko autem,nebo autobusem) a byla jsem hodně unavená.

Konečně jsem se na učila lyžovat.

Každý den mi přišlo,že se snažil kuchař dát do každého jídla klobásky.Vážně byly VŠUDE.Snídaně tam byla nejlepší-dělal je vedoucí hotelu.

Tekla nám tam hnusná voda.Smrděla a byla taková slizká.Učitel tvrdil,že prý je to nějaká zdravá minerální voda.My jsme mu nevěřili a každé umívání zubů atd. bylo pro nás utrpením.

Lyžovali jsme PĚT hodin denně.Vždycky dvě ráno a tři odpoledne.Všichni jsme vždycky byli úplně zmožení,všechno nás bolelo.

Myslím,že to bylo ve středu.Na svahu do mě narazil nějaký borec a zlomila jsem si kousek zubu.Naštěstí to nejde vydět.Omluvil se mi a to bylo hlavní.

Kamarádka tam začala chodit s klukem z vedlejší třídy.Pořád trvdila,že jsou JEN kámoši,potom jsem ji přinutila přiznat pravdu.

Percy Jacksona jsem přečetla hned na druhý den.Nemohla jsem se od něj odtrhnout.Je to skvělá knížka a těším se na film.Je zatím asi jediná,která spojuje moje dvě lásky-FANTASY a ŘECKOU MYTOLOGII.

Na poslední den-byla diskotéka mě holky namalovaly a všichni mi říkali,jak mi to sluší(bohužel jen holky XD)

Jsem teď ve škole,takže až příjdu domů,hodím sem fotečky....

POZASTAVENÍ!!

5. března 2010 v 13:58 | Rex ツ |  Adminovy keci

Pozastavuju.Tento týden už sem nic nepřidám a příští jedu na hory.Vrátím se až v pátek a to nebudu mít sílu něco napsat....tak do konce příštího týdne nic nečekejte....

Ideas 0.16

5. března 2010 v 13:45 | Rex ツ |  Adminovy keci

Heh,jsem teď nějaká divná.Přamýšlím,že přejdu do EMO.Díky některým krávám ze školy začínám trpět přílišnou sentimentalitou.Rozbrečí mě už skoro vše.

Zažila jsem i juednu celkem veselou zprávičku.Ve škole v dějepise jsme si povídali o Jiřím z Poděbrad.A paní učitelka: "A tak Jiřík řekl.....Filipe!Jak to,že nemáš nachystané věci!,Okamžitě to schovej a nachystej si je!"..začala jsem se děsně řechtat a ostatní se po mě otáčeli,že co mi je.

Předevčírem jsem byla se školou ve Slováckém divadle v UH.Hradišti na muzikál Carmen.Mě teda přišlo,že tam jde jen o to,kdo se s kým vyspí a kdo koho zabije.Bylo tam i dost sprostých slov.Kdy jsme odjížděli,stál na přechu jeden herec,který hrál hlavní mužskou roli.Všechny holky v zadu autobusu začaly mávat a tak se na ně usmál a zamával taky.No já bych se na ně vyprdla...

V neděli pojedeme na týdenní lyžařský výcvik.Pro mě to bude spíš utrpení,protože jsem si NEMOHLA vybrat,s kým budu na pokoji.Zbyly na mě tři holky,které se se mnou bavit nebudou a tak se mi povedlo přemluvit babičku,aby mi koupila knížku,ať tam aspoň něco dělám.Mám druhý díl Percyho Jacksona:Moře nestvůr.Přečetla jsem si už první dvě kapitoly a nemůžu se od toho odtrhnout.Snažím se nechat něco i na lyžák.To je zatím jedniná knížky,která spojuje moje dvě lásky-fantasy a řeckou mytologii.

Dneska přišel k nám do třídy jeden kluk z devítky a začal se spolužačky vyptávat,jaké má jménu na FCB.Pořád mu ho nectěla říct.Chtrěla jsem vědět,jak to dopadne,ale jedna holka z BÉčka na mě koukala jako na ZJEVENÍ.Radši jsem odešla.Když jsem se vrátila,dozvěděla jsem se,že mu to stejně neřekla.

Přemýšlím,co dál napsat.Za chvíli sem dám POZASTAVENÍ.Vrátím se až příští pátek a nevím,jestli ještě něco napíšu.

Tak se mějte!!


Fatální zjištění....

2. března 2010 v 16:23 | Rex ツ |  Adminovy keci

To mluví samo za sebe.....našla jsem to u sestřenky na FCB(facebooku)....