Potkala jsem Elffiho

10.Vánoční speciál

24. prosince 2010 v 13:21 | Codename: KYB 130896 ツ
Ohayou!Tak tady máte to slíbené vánoční překvápko! Je to krátké a místy divné,byl to pokus o parodii.A prosím,berze vpotaz to,že jsem to psala v hodině matiky....


                                                   Vánoční speciál


Celým domem se nesla vůně vánočního cukroví.Rian v obýváke zdobil stromeček a Rex se v kuchyni snažila přinutit Spika zabít kapra.
"No tak!Ty to dokážeš!"povzbuzovala.
Spike si kapra pevně přichytil a do volné ruky si vzal sekáček.Rozmáchl se a z vedlejší místnosti se pzvala rána.Lekl se a s kaprem byl amen.
"Konečně!"zaradovala se Rex,vzala kapra a začala ho čistit.
Spike vešel do obýváku,aby se podíval,co způsobylo ten randál.Rian ležel na zemi v krabici od řetězů,byl svázaný řetězem ze žároviček a v puse měl hvězdu.Spike popošel kousek blíž,zakopl o krabici s ozdobami,zamotal se do řetězů a stáhl už tak vratký stomeček,který spadl na vyjukaného Riana.Domem se rozeznělo kňučení,jako by někdo porážel prase.Rex vykkukla z kuchyně a rozřehtala se.Nechala naporcovaného kapra na stole a vydala se rozbalit ty dva dárečky.

Dozdobováním stroměčku nakonec strávili další dvě hodiny.
"Naše první společné Vánoce,kluci."vzdychla Rex,když se dívala na zářící strom.

Večer,když už se setmělo,všichni hosté už byli usazeni u stolu a stromeček byl narvaný dárky,Rex všem přinesla vánoční večeři.A aby z toho něco měli i naši upíři,Spike a Angel,který spolu s Teresou přijel z Ameriky,dostali krev z kapra.Nikdo si naštěstí ani nevšimnoul té opálené větve na stromečku,od adventní svíčky,když spadl a ani Rianovy boule na čele.Nádherné rodinné atmosféře Vánoc přidala sladkou tečku na konec Rex,když se začala dusit kostí z kapra a všichni rychle volali doktora.


Věnováno všem čtenářům tohoto příběhu a samozřejmě také Terce,jejíž postava zde vystupuje :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Terus(h)ka *Terus(h)ka | Web | 26. prosince 2010 v 13:58 | Reagovat

:D Naprosto brutální terezko ! :D :D :D

2 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 7. února 2011 v 17:43 | Reagovat

SUPER COOL HUSTE :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama