Potkala jsem Elffiho

Opatrovatelkou snadno a rychle

6. prosince 2012 v 9:42 | Codename: KYB 130896 ツ
Před nějakou dobičkou jsem objevila sešit s tímhle starším dílkem. Po několikanásobném přečtení jsem zjistla, že je to vlastně celkem vtipné :D
Bylo krásné letní ráno. Sluníčko právě vycházelo a svými dosud studenými paprsky se jemně lesklo ve zbylém sněhu. V Karakuře i Seireitei dosud většina obyvatel ještě spala. Je to sice krásné, ale s naším příběhem to vůbec nesouvisí...
V konferenční místnosti Las Noches sedělo sedm členů Espady. Pohledy většiny naznačovaly, že 6 hodin ráno určitě není doba, kdy by je měl šéf tahat z postelí. Starrkův pohled mluvil za všechny. Bradou se opíral o ruku, v polospánku a tupě zíral do prázdna. Po rtu mu pomalu, ale jistě, stékala slina. Jediný Ulquiorra vypadal, že nikdy nespí. Grimmjow s Nnoitrou se hádali, kdože je nejvíc unavený, až se mezi nimi strhla bitva. Od sebe je odtrhla až Hallibel, která se zdála velmi podrážděná. Oba pak už raději mlčeli. Aaro seděl na svém místě a nikdo by si jej ani nevšimnul, nebýt jeho tichého mumlání s Nierou, které se ozývalo zpod jeho masky. Szayel se snažil zjistit, kdože to sedí naproti něj, neboť rán nemohl najít své brýle a tak neviděl ani na metr. Jen štěstím se dostal sem, aniž by zabloudil.
Otevřely se dveře a celá místnost ztichla. Dovnitř vešel bývalý kapitán 5.divize Sousuke Aizen, následován svými společníky - bývalým kapitánem 3.divize Ichimaru Ginem a bývalým kapitánem 9.divize Tousenem Kanamem, který navíc něco držel v rukou. Aizen se posadil do svého křesla a jeho společníci se postavili z obou stran vedle něj.
"Omlouvám se, že jsem vás zavolal takhle brzy, ale situace si to žádá. S Ichimarem a Kanamem musíme na nějakou dobu odejít."
Ticho sálu, kde většina teprve začala přemýšlet, či vlastně nejsou celou tu dobu v pyžamu, přerušila Hallibel.
"Aizen - sama, nechci být nezdvořilá, ale to jste nás sem zavolal jen aby jste nám řekl tohle? Copak jste to po někom nemohl vzkázat?"
Kaname podal Aizenovi balíček, který držel.
"Kvůli něčemu takovému bych vás přece neobtěžoval. Něco od vás potřebuji."
Sálem se rozezněl dětský pláč, který spustil pošeptávání mez sedícími. Aizen začal konejšivě houpat s balíčkem ve svém náručí.
"Ššššš…" na chvíli se odmlčel, "Potřebuju, aby jste mi, za tu dobu co tady nebudu, pohlídali moji Suki."
Sálem to zaševelilo ještě víc a v zadní části stolu se spustila konspirační diskuze mezi Aaronierem a Szayelem.
"Tady -" Aizen ukázal na Gina, který zpoza zad vytáhl tabuli s roztomilými kresbami přítomných Espádů, "- máte rozpis služeb."
Položil Suki na stůl a rozloučil se s ní. Jakmile se dostal do bezpečné vzdálenosti, obklopili malou všichni přítomní. Ode dveří se ještě ozvalo: "Jestli jí zkřivíte byť jen jediný vlásek, tak si mě nepřejte." Dveře se zabouchly a v sále se opět rozlehlo ticho.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aya Evans Aya Evans | Web | 8. prosince 2012 v 19:20 | Reagovat

Yay, to bylo moc hezký! :D Tvoje povídky jsou strašně super! Už jsem se nemohla dočkat, jestli nějakou nepřidáš. ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama